Zapraszamy na Rajd Krajoznawczo- Historyczny

Rajd PTTK

Wszystkie osoby, które chcą przeżyć wspaniałą przygodę zapraszamy na IV Rajd Krajoznawczo- Historyczny. Wydarzenie to obfitować będzie nie tylko w wiele pozytywnych emocji, ale również wiedzę.

Start rajdu odbędzie się 10 Listopada 2019 r. o godzinie 13:00 na dziedzińcu Muzeum (wejście od ul. 3 Maja) Rajd krajoznawczo – historyczny odbędzie się w formie questingu (gry terenowej), podczas którego przydatna będzie wiedza o mieście Turek związana z okresem niepodległości.

Dla najlepszych przewidziane są puchary i nagrody.

W questing mogą brać udział osoby indywidualne oraz grupy: szkolne lub rodzinne (3-6 osób).

Organizatorzy przewidzieli dwie trasy- rodzinną i szkolną.

Uczestników rajdu obowiązują zgłoszenia na stronie www.turek.pttk.pl zgłoszenia internetowe na rajd należy dokonać do 07.11.2019r. (czwartek). Dodatkowe informacje można otrzymać w Informacji Turystycznej w Muzeum w Turku (siedziba Oddziału PTTK) lub Prezesa Oddziału PTTK Dariusza Grajkowskiego (Szadów Księży 19a, tel. 502 665 207).
Zakończenie rajdu odbędzie się w Parku Żerminy Składowskiej w Turku ok. godz. 17.00.

Rajd dofinansowany z budżetu Gminy Miejskiej Turek w ramach realizacji zadania publicznego pn. ,,Organizacja przedsięwzięć turystycznych promujących walory krajoznawcze i architektoniczne Miasta Turku i okolic”.
Dobra: Wolontariusze kwestowali na rzecz renowacji...
„Pasja, Profesja, Powołanie”, czyli warsztaty dla ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.