Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zapraszamy na szkolenie „Przetwórstwo na poziomie gospodarstwa rolnego i rolniczy handel detaliczny"

Szkolenie

Zapraszamy na szkolenie, które jest bardzo ważne dla osób planujących ubieganie się o dofinansowanie na przedsięwzięcia w sektorze rolnym. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający jego ukończenie, który z pewnością okaże się bardzo ważny w procesie aplikowania o środki zewnętrzne.

Szkolenie „Przetwórstwo na poziomie gospodarstwa rolnego i rolniczy handel detaliczny" trwa dwa dni:
- 22.04.2024 r. (w godzinach 9-14) – część teoretyczna
- 23.04.2024 r. ( w godzinach 11-15) – wizyta studyjna

Część teoretyczna odbędzie się w Tureckiej Izbie Gospodarczej (ul. Żeromskiego 37), a część praktyczna w Inkubatorze Kuchennym w Krwonach. Podczas wizyty studyjnej w Fundacji ze Smakiem dodatkowo uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak wygląda proces technologiczny w Inkubatorze Kuchennym w Krwonach, jakie są zasady jego funkcjonowania i wprowadzania produktów na rynek. Teoretyk i praktyk z wieloletnim doświadczeniem przedstawi uczestnikom najważniejsze aspekty związane z rolniczym handlem detalicznym i udzieli odpowiedzi na pytania uczestników w tym zakresie. Ponadto uczestnicy dowiedzą się, jakie są formy sprzedaży i promocji produktów lokalnych. Czy warto certyfikować produkty lokalne? Tym razem podczas wizyty studyjnej w Inkubatorze Kuchennym dla uczestników drugiego dnia szkolenia mamy dodatkowy bonus - praktyczne warsztaty prowadzone przez Pana Sławomira Gackę z ProBiotics Polska, podczas których zaprezentuje temat: "Zdrowa gleba - zdrowa żywność, czyli zastosowanie mikroorganizmów w prowadzeniu sadu i warzywnika oraz ich wpływ na jakość żywności."

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Marcin Derucki: Internet pamięta, koniec więc z kł...
Piotr Bukowiecki: Czy PiS zostanie odsunięte od wł...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.