Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zapraszamy na tropienie wiosny z Turkowską Grupą Lokalną OTOP

Tropienie ptaków z OTOP

Turkowska Grupa Lokalna OTOP zaprasza mieszkańców Turku i powiatu na wspólne tropienie wiosny. Czeka nas spotkanie z bocianami, jaskółkami, dymówkami, kukułkami i jerzykami.

Termin akcji: 12.05.2019 ( niedziela) godz.10.00

Miejsce spotkania: Grzymiszewskie stawy hodowlane (na trasie TUREK-TULISZKÓW, w Wymysłowie mijamy stację gazu po lewej stronie, parking po prawej stronie i ok 100 m dalej po prawej stronie wąski wjazd na stawy)

Czas trwania wycieczki: 10.00- 12.00

ZAPEWNIAMY: miłą atmosferę, sprzęt do obserwacji i niezapomniane wrażenia

Czym jest SPRING ALIVE?
Spring Alive zachęca dzieci z trzech kontynentów - Europy, Azji Środkowej i Afryki – do obserwacji razem ze swoimi rodzinami corocznych powrotów dymówki, bociana białego, kukułki, jerzyka, żołny i brzegówki.
Spring Alive rozpoczął się w 2006 r. jako projekt europejski, który szybko przyjął się w krajach Azji Środkowej. W 2010 r. Spring Alive rozszerzył się o Afrykę, od września dzieci wypatrują tu tych samych pięciu gatunków, powracających z terenów swoich lęgowisk w Europie i w Azji.

Spring Alive jest organizowany przez OTOP, partnera BirdLife w Polsce.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 606848867

Pierwszomajowy wiec z postulatami godnej pracy i p...
Zapraszamy na wystawę fotograficzną Karola Budzińs...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.