Ziemia Turkowska zaprasza na naukę pływania

Basen

Mieszkasz w Turku i chcesz się nauczyć pływać lub masz ochotę udoskonalić swoje umiejętności pływackie? Stowarzyszenie Ziemia Turkowska zaprasza na cykl 10 zajęć z instruktorami na turkowskiej pływalni. Pierwsze zajęcia odbędą się już 19 września.

Stowarzyszenie Ziemia Turkowska zaprasza mieszkańców Turku na zajęcia nauki i doskonalenia pływania, które odbędą się na pływalni miejskiej w Turku przy ul. Sportowej 9. Cykl 10 lekcji pod okiem wykwalifikowanych instruktorów rozpocznie się 19 września. Dodatkowo uczestnicy kursu poznają zasady bezpieczeństwa w akwenach wodnych. Koszt całego kursu to jedyne 50 zł od osoby.

Zajęcia skierowane są do wszystkich grup wiekowych, społecznych i środowiskowych. Poszczególne grupy zostaną utworzone na postawie wywiadu przeprowadzonego podczas zgłoszenia. Uczestnicy zajęć mają zapewnione bezpłatne wejście na basen, opiekę instruktora pływania i ubezpieczenie NNW. Każdy, kto ukończy kurs, otrzyma dyplom uczestnictwa oraz medal.

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Zadzwoń: 693 860 590. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 16 września br. Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 18:00 do 20:00. Liczba uczestników projektów jest ograniczona. Koordynatorami projektu są Zbigniew Zieliński oraz Dariusz Walaszek.

Poza turkowianami w projekcie uczestniczą zorganizowane grupy mieszkańców gmin powiatu tureckiego. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Pożar mieszkania na Osiedlu Młodych w Turku
Nowy rok szkolny, nowy dyrektor, nowi wice? O sytu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 27 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.