Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Złap za stery do swojej kariery”, czyli finał konkursu w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

PUP Turek

Zdolni, młodzi, ambitni i kreatywnie. Właśnie tak można opisać uczestników konkursu zorganizowanego po raz kolejny przez Powiatowy Urząd Pracy w Turku w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Tegoroczni uczestnicy inicjatywy wykazali się ogromną pomysłowością, a najlepszych wyróżniono.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 17 listopada w Powiatowym Urzędzie Pracy. Przed wręczeniem nagród oraz gratulacjami uczestnicy inicjatywy mieli okazję wziąć udział w uroczystej inauguracji o której pisaliśmy TUTAJ. Jednym z etapów poprzedzających finał były również warsztaty z zakresu kreowania własnej ścieżki zawodowej i umiejętności prezentowania własnych pomysłów przed publicznością. Uczniowie przygotowali prezentacje, a ostatecznie w finale znalazło się 10 wychowanków szkół średnich z terenu powiatu tureckiego.

Pomysły przygotowane przez uczestników konkursu zachwycały kreatywnością oraz profesjonalnym wykonaniem, dlatego trudno było wybrać te najlepsze.

Prace oceniała komisja konkursowa w składzie Beata Bartczak- dyrektor PUP w Turku, Aneta Walkowska – właścicielka salonu urody oraz Mirosława Wawrzyniak – doradca zawodowy w PUP Turek.

-W swoich prezentacjach pokazaliście, że kariera może być bardzo różnie postrzegana i wzięliście pod uwagę różne jej aspekty. Między innymi swoje pasje, zainteresowania, stan zdrowia i to, co chcielibyście w przyszłości robić. To co jest rynkowe, to na czym można zarobić pieniądze, bo to przecież też jest ważne w karierze zawodowej. Mnóstwo inspiracji, ciekawych pomysłów. Jest to bardzo budujące - mówiła dyrektor PUP Beata Bartczak podczas uroczystego ogłoszenia wyników konkursu.

Ostatecznie pierwsze miejsce przyznano Stefanowi Ochockiemu (ZST Turek), drugie Julii Grzelak (ZST Turek), a trzecie Zuzannie Linka (I LO Turek). Wyróżnienie otrzymała Julia Sobczak (ZST Turek).

Fundatorami tegorocznych nagród byli PUP Turek, Ambro Logistics sp.z o.o., Drewtur Sp z o.o., Miranda SP. z o.o., Ośrodek Szkolenia Kierowców Tadeusz Wawrzyniak.

Gratulujemy!
 

 

Dobra: Radni jednomyślni w sprawie podatków na 202...
XIV Memoriał Jigoro Kano w Poznaniu

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.