Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Sześć par świętowało Złoty Jubileusz

Miasto i Gmina Turek

Sześć par z Turku i z gminy Turek świętowało wczoraj, tj. 21 lutego 2024 r., Złoty Jubileusz. Podczas uroczystości zorganizowanej przez Urząd Stanu Cywilnego w Turku małżonkowie odebrali medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Medale przyznane przez Prezydenta Andrzeja Dudę wręczali Jubilatom burmistrz Romuald Antosik, wójt Karol Mikołajczyk i przewodnicząca Rady Miejskiej Turku, Mariola Kadrzyńska-Siwek. Pary otrzymały także specjalne listy gratulacyjne i kwiaty. Wszyscy obecni na uroczystości gratulowali małżonkom wytrwałości we wspólnym życiu.

Złote gody świętowali Państwo: Lilianna i Edward Adamusowie, Krystyna i Zenon Fabianowie, Jadwiga i Adam Fabiańscy, Teresa i Jerzy Pakułowie, Marianna i Henryk Skonieczni oraz Irena i Edmund Stasiakowie.

źródło: miastoturek.ok

Marek Kubiak odwołany ze stanowiska Dyrektora Rząd...
Oszuści zaatakowali ponownie. Wyłudzili ponad 100 ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.