Złote łuki już na miejscu. Za niespełna miesiąc otwarcie McDonalda

McDonalds

Kierowcy wyjeżdżający z Turku w stronę Kalisza muszą liczyć się z utrudnieniami na rondzie im. Romana Dmowskiego. Wszystko za sprawą robót drogowych nieopodal powstającej właśnie restauracji McDonalds. Przy budynku zamontowano już także charakterystyczne logo. To znak, że otwarcie coraz bliżej.

Na początku września ruszyły prace związane z budową turkowskiego McDonalda. W ciągu kilku miesięcy udało się wybudować obiekt przy rondzie Dmowskiego, na rogu ul. Łąkowej. Otwarcie restauracji zaplanowano na 21 grudnia. Pojawiło się już również logo - dwa połączone ze sobą złote łuki, tworzące charakterystyczną literkę „M”.

Budowa McDonalda to jednak również utrudnienia dla kierowców. Od poniedziałku, 23 listopada prowadzone są roboty drogowe na rondzie im. Dmowskiego, w okolic powstającej inwestycji i w związku z tym tworzą się korki.W 2028 roku koleją do Turku? Rozpoczyna się kolejn...
Ruszył remont dachu w byłym Domu Dziecka

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - T w środa, 25 listopada 2020 21:52

A ja dotąd myślałem że to litera M. A teraz redakcja oświeciła mnie że to są dwa łuki. Dzięki za edukację

A ja dotąd myślałem że to litera M. A teraz redakcja oświeciła mnie że to są dwa łuki. Dzięki za edukację :D
Gość - Gość1234 w czwartek, 26 listopada 2020 17:41

Polecam obejrzeć https://www.netflix.com/pl/title/80101899
W filmie jest nawiązanie do tych dwóch łuków - Redakcja ma rację

Polecam obejrzeć https://www.netflix.com/pl/title/80101899 W filmie jest nawiązanie do tych dwóch łuków - Redakcja ma rację :)
Gość
czwartek, 07 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.