Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Złotogórski spacer z "PSIjacielem"

Spacer z PSIjacielem

Już po raz drugi amatorzy dogtrekkingu spotkali się w miejscowości Tarnowa (gm. Tuliszków), aby wziąć udział w „Spacerze z PSIjacielem”. Uczestnicy pokonywali trasę wspólnie ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Dogtrekking można najogólniej określić jako poruszanie się z psem przypiętym na uprzęży, w leśnym lub górskim terenie. Najczęściej łączy się go z czytaniem mapy i odnajdywaniem punktów kontrolnych. Na terenie gminy Tuliszków już po raz drugi zorganizowano Złotogórski Spacer z PSIjacielem. Organizatorami tego niecodziennego wydarzenia byli Zagroda Przyjazna Dzieciom oraz Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Turek.

Na starcie plenerowej przygody stanęło kilkudziesięciu uczestników wraz z czworonożnymi przyjaciółmi różnych raz. Do wyboru była trasa licząca blisko 5 km, którą można było pokonać maszerując, albo dłuższa trasa dla biegaczy, która liczyła 15 km. Na każdej z tras dla tych, którzy najszybciej dotarli na metę przygotowano nagrody. Nie wynik był jednak najważniejszy, a aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu i integracja - zarówno czworonogów, jak i ich opiekunów.

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Przedszkolaki z Przykony powitały wiosnę na sporto...
Motocykliści rozpoczęli sezon w pięknym słońcu

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.