Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zmarł Ignacy Kurpik - nauczyciel, samorządowiec, społecznik

Ignacy Kurpik

Dziś dotarła do wielu z nas smutna wiadomość o śmierci nauczyciela, samorządowca, społecznika Ignacego Kurpika.

Pan Ignacy Kurpik był dla wielu z nas nie tylko nauczycielem, dyrektorem i Radnym. Był przede wszystkim przyjacielem, mentorem, wzorem do naśladowania. To dzięki jego nauce i wsparciu wielu z nas znalazło swoją właściwą drogę życiową. Poza niesieniem kaganka oświaty Pan Ignacy Kurpik miał też inny życiowy cel - budował naszą gminę. Jako Przewodniczący Rady Gminy II, III i IV kadencji przyczynił się do aktywnego rozwoju raczkującej wtedy samorządności. W 2006 roku zakończył swoją pracę w Radzie Gminy, ale nie zakończył pracy dla samorządu i gminy. Zawsze był gotów do pomocy i wsparcia kolegów samorządowców swoją wiedzą i doświadczeniem.

Panie Ignacy, będzie nam brakowało Pańskiej wiedzy i doświadczenia, dyskusji, rad, wsparcia ... po prostu będzie nam brakowało Pana!

Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął
i uporczywie go nie ma.
– Wisława Szymborska

Tuliszków: 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świąteczne...
Towarzystwo Samorządowe z planami na przyszłość

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.