Zmiany organizacji ruchu w PPO i SPO A2 w Wielkopolsce

A2

Od 1 grudnia br. zmianie ulegną zasady dotyczące opłat za przejazd pojazdem lekkim po autostradzie A2 na odcinku Konin - Stryków. Krajowa Administracja Skarbowa wprowadza system e-TOLL. W związku z prowadzonymi pracami mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Zmianie ulegnie organizacja ruchu w Punkcie Poboru Opłat w Żdżarach oraz na Stacjach Poboru Opłat Koło i Dąbie.

Od kilku dni wprowadzamy zmiany w organizacji ruchu w sposób możliwie najmniej utrudniający ruch pojazdów w tych miejscach. Dalsze zmiany będą wprowadzane systematycznie w zależności od warunków umożliwiających ich wprowadzenie tak, żeby 1 grudnia br. wszystko było gotowe. O ewentualnych większych utrudnieniach i prowadzonych pracach informować będziemy na bieżąco.

Od 1 grudnia na PPO Żdżary z każdego kierunku będą czynne po trzy pasy ruchu (w tym jeden dla pojazdów ponadgabarytowych).

Dojazd będzie odbywał się tak, jak do tej pory - dwoma pasami ruchu.

Na SPO Koło i Dąbie dla każdego kierunku będą czynne po dwa pasy ruchu.

Więcej szczegółów dotyczących systemu e-TOLL, wdrażanego przez Krajową Administrację Skarbową, można znaleźć na stronie https://etoll.gov.pl.

Wiesław Drabik w Powiatowej Bibliotece Publicznej ...
Brudzew: Podatki w górę o wskaźnik inflacji

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 27 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.