Zmiany w Sanepidzie. Alfred Rajczyk nie jest już dyrektorem

Alfred Rajczyk

Od nowego roku Alfred Rajczyk nie jest już dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Turku. Niebawem rozstrzygnie się, kto zastąpi go na tym stanowisku.

- Skończyła mi się kadencja, pracuję w innym miejscu, jestem teraz w spółce lekarskiej. Wróciłem do zawodu i kontynuuję swoją karierę zawodową jako lekarz, a decyzje dotyczące mojego następcy zgodnie z ustawą należą do starosty, który na mocy tej ustawy za zgodą wielkopolskiego inspektora sanitarnego powołuje powiatowego inspektora. Te uzgodnienia są pomiędzy starostą a wielkopolskim inspektorem, ja mam nominalnego zastępcę i jako taka ciągłość nadzoru i bezpieczeństwa powiatu jest zachowania - mówi Alfred Rajczyk.

Rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Turku Przemysław Jandy potwierdza, że obecnie obowiązki kierownictwa jednostki wykonuje Anna Mory. Najprawdopodobniej do końca tego tygodnia starosta Dariusz Kałużny spotka się z wojewódzkim inspektorem sanitarnym i złoży wniosek o powołanie nowego dyrektora PSSE.

Jak informuje Przemysław Jandy, ostateczna decyzja dotycząca tego, kto kierować będzie Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Turku powinna zapaść w przyszłym tygodniu.

Znamy nazwiska kandydatów na dyrektora ZSR CKP w K...
Już dziś zaplanuj urlop w 2020 roku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 18 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.