Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zostajesz w domu, potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

babcia_telefon-Kopiowanie

Osoby starsze i samotne, które nie wychodzą z domu i potrzebują pomocy, mogą zgłaszać się pod nr telefonu 63 280 36 62. Za jego pośrednictwem mogą Państwo poprosić o zaopatrzenie w żywość, wykup leków czy zwrócić się o pomoc psychologiczną. Po pomoc można zgłaszać się również mailowo na adres: sekretariat@mops turek.pl.

W trosce o turkowian, którzy w czasie trwania zagrożenia epidemicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2 potrzebują wsparcia, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku uruchomił numer telefonu 63 280 36 62. Na ten telefon może zadzwonić każdy, kto potrzebuje pomocy w tym trudnym okresie. Głównie chodzi o osoby starsze, które w ogóle nie powinny wychodzić z domu, osoby samotnie opiekujące się dziećmi i osoby niepełnosprawne, mieszkające na terenie Turku. MOPS stara się pomóc także osobom będącym w kwarantannie. Aby uzyskać pomoc np. w zrobieniu zakupów, można również wysłać mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Ponadto Ośrodek Wsparcia dla Osób z Problemami Uzależnień w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Turku, zmienił zasady działania. Wszystkie konsultacje, spotkania indywidualne i grupowe do odwołania prowadzone będą wyłącznie w formie telefonicznej. Osoby zainteresowane kontaktem z pedagogami i psychologami mogą dzwonić od poniedziałku do piątku, na numery: godz. 7.15 – 15.15 – tel. 63 280 36 64; godz. 7.30 – 19.30 – tel. 664 994 817.

Maciej J. pozostanie w areszcie na dłużej
Dyrektor SP ZOZ Turek apeluje do dobroczyńców

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.