Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Życzenia Świąteczne dla Seniora” od kadry Hufca Pracy w Turku oraz z młodzieży

Życzenia

Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą czasem nadziei i niech przyniosą wiele szczęścia i radości, tak by zawsze z ufnością spoglądać na lepsze jutro życzy Kadra Hufca Pracy w Turku wraz z Młodzieżą.

W Hufcu Pracy w Turku odbyło się spotkanie przedświąteczne, w którym uczestniczyła Rada Młodzieży i Klub Aktywnych. Wspólnie z opiekunem grupy Anitą Małuszyńska młodzież wykonała kartki wielkanocne z życzeniami dla Seniora. Samotność w czasach pandemii dla osób starszych jest szczególnie dotkliwa, dlatego wspólnie z młodzieżą chcemy pokazać Seniorom, że o nich pamiętamy. Własnoręcznie zrobione kartka, to wspaniały gest zwłaszcza w tym trudnym czasie pandemii. Młodzież Hufca Pracy w Turku w ten sposób chce pokazać, że Seniorzy nie są sami w czasach pandemii, a szczególnie w tym wyjątkowym okresie Świąt Wielkanocnych. Taka kartka własnoręcznie wykonana będzie ogromną radością dla Seniora.

Sporządziła: Anita Małuszyńska
St. wychowawca

Zdjęcia: Grzegorz Bocian
Pośrednik pracy MCK Turek


Wideo: Mimo pandemii procesja Emaus wyruszyła na s...
Święconka na powietrzu i liturgia online

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.