„Życzliwość jest wyjątkową cnotą ludzką”, czyli spotkanie opłatkowe członków i sympatyków TIG

Turecka Izba Gospodarcza

- Na przyszły rok oprócz zdrowia życzę wam, abyście scalili się jeszcze bardziej niż dotychczas dlatego, że to będzie procentowało i jest to widoczne- mówił prezes Tureckiej Izby Gospodarczej Damian Brzóska podczas spotkania opłatkowego, które odbyło się w piątek, 3 grudnia. W turkowskiej „Barbórce” pierwszy raz od dwóch lat spotkali się miłośnicy i sympatycy instytucji.

Przybyłych na spotkanie powitała dyrektor biura Tureckiej Izby Gospodarczej Monika Kozłowska. Głos zabrali również goście, którzy życzyli wszystkim zdrowia, spokoju oraz pozytywnej energii pozwalającej zrealizować wszelkie plany zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Głos zabrał prezes Tureckiej Izby Gospodarczej Damian Brzóska, który przypomniał o dotychczasowych działaniach oraz po krótce przedstawił plany na przyszłość. Złożył również wszystkim życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

-Te spotkania wigilijne są wyjątkowo ważne, ponieważ zacieśniają te więzi, które są podwaliną relacji. Są najważniejsze w postrzeganiu na zewnątrz i powodują, że mamy do siebie zaufanie, że nasz biznes i ludzie jako prywatne osoby chcą ze sobą współpracować, są dla siebie życzliwe, a ta życzliwość jest wyjątkową cnotą ludzką. Bo od życzliwości, a nie od dobrego lub złego charakteru zależy czy budujemy czy nie- mówił prezes TIG.

Wspomniał on również o swoich poprzednikach oraz o tym, co do tej pory udało im się osiągnąć. Jak powiedział organizacja dostrzegana jest na coraz szerszej niwie i wyjątkowo prężnie się rozwija.

-Jesteśmy widziani na zewnątrz jako bardzo silna gospodarka lokalna, a ja staram się to jeszcze bardziej uwidocznić- mówił Damian Brzóska.

Specjalnie dla zaproszonych gości wzruszający, przedświąteczny koncert zagrali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Turku.
Malanów: Kiermasz Mikołajkowy z charytatywnym akce...
„Zjednoczeni” zwycięzcami Osiedlowego Turnieju Pił...

Podobne wpisy

 

Komentarze 4

Gość - Tigman w poniedziałek, 06 grudnia 2021 08:57

Życzliwie zacieśniają więzi pomiędzy sobą, żeby jeszcze skuteczniej wyciskać pracowników?
Ach te współczesne cnoty.

Życzliwie zacieśniają więzi pomiędzy sobą, żeby jeszcze skuteczniej wyciskać pracowników? Ach te współczesne cnoty.
Gość - przedsiebiorca w poniedziałek, 06 grudnia 2021 07:54

Można przypomnieć co TIG tak własciwie zrobił bo ja nie wiem

Można przypomnieć co TIG tak własciwie zrobił bo ja nie wiem
Gość - zaszczepiony w niedziela, 05 grudnia 2021 18:09

Nic mi do tego bo każdy ma prawo spotykać się z kim chce ale jak to jest ? .Z jednej strony ''psioczenie''przedsiębiorców w Polsce na PiS i jego polski ład a w Turku razem przy jednym stole ze Starostą reprezentującym PiS . Przypomina to trochę słynne urodziny redaktora Mazurka

Nic mi do tego bo każdy ma prawo spotykać się z kim chce ale jak to jest ? .Z jednej strony ''psioczenie''przedsiębiorców w Polsce na PiS i jego polski ład a w Turku razem przy jednym stole ze Starostą reprezentującym PiS . Przypomina to trochę słynne urodziny redaktora Mazurka;)
Gość - ewa w niedziela, 05 grudnia 2021 16:28

Jedna mądra osoba w maseczce !!!

Jedna mądra osoba w maseczce !!!
Gość
wtorek, 17 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.