Dzień Kobiet: Biżuteria Jerzy Pionke

-do wygrania biżuteria ufundowana przez Jerzego Pionke,-aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić planszę konkursową, polubić fanpage iTurek.net oraz fanpage Biżuteria Zegarki Jerzy Pionke,-ogłoszenie wyników konkursu 1.03.2019,-szczegóły na fanpage iTurek.net

Szczegóły Konkursu

  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: Młodzież i dorośli walczą podczas Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy

W gminie Kawęczyn tenis stołowy jest bardzo popularny o czym świadczy frekwencja podczas IV Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn.

  0 komentarze
0 komentarze

Dzień Kobiet: Kolacja w Restauracji Staromiejska

-do wygrania kolacja w Restauracji Staromiejska w Turku,-aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić plansze konkursową, polubic fanpage iTurek.net oraz fanpage Restauracji Staromiejska Turek,-ogłoszenie wyników konkursu 1.03.2019 r.,-szczegóły na fanpage iTurek.net

Szczegóły Konkursu

  0 komentarze
0 komentarze

Dzień Kobiet: Bukiet kwiatów

-do wygrania bukiet kwiatów ufundowany przez Kwiaciarnię Fantazja,-aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić planszę konkursową, pollubić fanpage iTurek.net oraz fanpage Kwiaciarni Fantazja Turek,-ogłoszenie wyników konkursu 1.03.2019 r.,-szczegóły na fanpage iTurek.net

Szczegóły Konkursu

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Druhowie rywalizują podczas Powiatowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP

Właśnie twa XIII Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Turku. Do rywalizacji przystąpiło 12 najlepszych drużyn z poszczególnych gmin.

  0 komentarze
0 komentarze

Talent oraz perfekcja podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

XI Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Mikrofon Scena i Ty" w tym roku odbył się 21 lutego w Miejskim Domu Kultury w Turku. Dzieci i młodzież zaprezentowali wyjątkowe talenty wokalne, a frekwencja była wyjątkowo duża.

  0 komentarze
0 komentarze

Andrzej Styczyński: Tym gorzej dla faktów

Nie jestem zwolennikiem PiS-u, uważam ich za szkodników, ideologicznych, świętoszkowatych cwaniaków wymachujących flagą biało-czerwoną. Wzmożenie patriotyczno-bogoojczyźniane jest jednak męczące i dla samych pisowców. Samo klęczenie na kolanach, ostentacyjne wyznawanie wiary i patriotyzmu , opiewanie szlachetności i wielkości narodu polskiego bywa już z czasem dla suwerena trochę nudne. Aby wzmożenie patriotyczne utrzymać PiS zmuszony jest, od czasu do czasu, do dokonywania czynów nadzwyczajnych, aktów strzelistych dających namacalny dowód ich wielkości i sprawczości.

  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: Mieszkańcy Głuchowa chcą remontu drogi. Głos w sprawie zabiera radny Kwinciak

Mieszkańcy Głuchowa wystąpili z prośbą o podjęcie działań związanych z budową dróg asfaltowych wraz z odwodnieniem. W ich imieniu głos zabrał Adrian Kwinciak podczas sesji Rady Gminy Kawęczyn, która odbyła się 21 lutego.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Auta zderzyły się przy stacji benzynowej. Dwie osoby poszkodowane przewiezione do szpitala

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło dzisiaj, tj. 22 lutego w Tuliszkowie. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala w Turku.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Powiat wycofuje się z projektu edukacyjnego INTJO. Gminy poprowadzą przedsięwzięcie "na własną rękę"

Zanim nauka dzieci związana z projektem INTJO rozpoczęła się na dobre musiała się zakończyć. Starostwo powiatowe odstąpiło od kontynuacji przedsięwzięcia o czym oficjalnie powiadomiono partnerów gminnych w połowie lutego tego roku. Niektóre z samorządów zapowiadają kontynuację projektu „na własną rękę”.

  5 komentarze
5 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.