Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku zatańczyli Poloneza

Studniówka ZST 2020

 - Nie ma wątpliwości, że ten wieczór jest wieczorem wyjątkowym, ale musimy pamiętać, że za symboliczne 100 dni zrobicie pierwszy krok w dorosłe życie. Przed wami egzamin maturalny. Warto więc podjąć wysiłek, aby bez obaw, bez trudu przystąpić do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu – mówiła dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Turku Wioletta Adamiak podczas Balu Studniówkowego. W tym roku odbył się on 22 lutego w Zajeździe Staropolskim w Olszówce.

W wyjątkowym wydarzeniu udział wzięli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się między innymi poseł Ryszard Bartosik, starosta turecki Dariusz Kałużny, burmistrz Turku Romuald Antosik, przewodniczący Rady Rodziców Tadeusz Gebler, prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych w Turku Sylwester Kobielski.

-Jestem pełna dumy i radości, że dzisiaj mogę powitać moich uczniów na balu studniówkowym. Nie tak dawno witałam was po raz pierwszy w murach naszej szkoły. Byliście jeszcze wtedy zagubieni, niepewni siebie, a dzisiaj stoją przede mną piękne panie i przystojni panowie. Już pewni siebie i chcący przeżyć ten bal jak najlepiej. Dotarliście do takiego momentu, kiedy ta chwila stanie się dla was chwilą niezapomnianą, bo jak mówimy chwile są piękne, ale trzeba o nie zadbać. Ja życzę wam aby ta chwila zapadła w waszej pamięci na całe życie- mówiła Wioletta Adamiak.

Wychowankowie szkoły w podziękowaniach złożyli kwiaty swoim wychowawcom, dyrekcji oraz włodarzom.

Jak zawsze najbardziej oczekiwaną chwilą był Polonez. Pełen wdzięku i gracji taniec z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkim obecnym na Balu Studniówkowym.Przedstawiamy tegorocznych maturzystów ZST w Turku
Ziemia Turkowska: Stanowisko ws opuszczenia sesji ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.