Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Atak na 46-letniego mężczyznę w centrum Turku

46-letni mężczyzna ranny w centrum Turku
W czwartek, 9 listopada z rana kłutymi do turkowkievgo szpitala przyjęto 46-letniego obywatela Gruzji. Mężczyzna został dźgnięty ostrym narzędziem w jednym z lokali gastronomicznych w centrum Turku. 
 
 
Zdarzenie miało miało miejsce w czwartek ok. godz. 14.00. Mężczyzna został kilka razy ugodzony ostrym przedmiotem w lewą stronę ciała. Na szczęście rany okazały się powierzchowne i nie zagrażają życiu 46-latka, którego jednak pozostawiono w szpitalu na obserwacji.
 
Aktualnie policja prowadzi postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia i ustalić tożsamość sprawcy ataku.
Malanów: Trwają piłkarskie zmagania strażaków z Wi...
Materac 120x190 dostosowany do potrzeb

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Bobek w piątek, 10 listopada 2023 09:10

Dlaczego nie ma słowa, że zespół Ratownictwa Medycznego był pierwszy na miejscu i po opatrzeniu pacjenta przetransportował go do szpitala w Turku?

Dlaczego nie ma słowa, że zespół Ratownictwa Medycznego był pierwszy na miejscu i po opatrzeniu pacjenta przetransportował go do szpitala w Turku?
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.