Wideo: 72 zawodników wzięło udział w pełnym wyzwań biegu głównym. Wyjątkowo ekstremalna „Pogoń Kaczora” dobiegła końca

Pogoń Kaczora Bieg Główny

72 zawodników z terenu całej Polski wzięło dzisiaj, tj. 24 maja udział w III Ekstremalnym Biegu „Pogoń Kaczora”. Nowe przeszkody, więcej pomysłów i masa emocji towarzyszyło uczestnikom wydarzenia, którzy zmęczeni lecz z uśmiechami na twarzach dotarli do mety.

Już od rana ze swoimi słabościami w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich zmagali się uczniowie szkół nie tylko z powiatu tureckiego, ale również całej Wielkopolski. O tym, jak walczyli zawodnicy rano przeczytać możemy TUTAJ.

Bieg główny rozpoczął się o godzinie 18.00. Wówczas w zmaganiach wzięli udział dorośli. Mieli oni do pokonania tunele, korytarze wodne, skoki przez przygotowane niecodzienne przeszkody czy przejście przez starą oborę.

Emocji było wiele, a do walki zachęcał podobnie, jak w latach ubiegłych Łukasz Panfil. Rzecz jasna w rywalizacji udział wzięły również osoby, które w największej mierze przyczyniły się do powodzenia wydarzenia. Mowa tu o Damianie Wdowińskim oraz dyrektorze szkoły Krzysztofie Świerku, którzy od rana do nocy przygotowywali pułapki, które pokonać mieli zawodnicy.

Po rześkiej kąpieli brudnych i zmęczonych zawodników przyszedł czas na rozdanie nagród.
Wśród kobiet najlepsza okazała się Bernadetta Kowalewska- Gołdyka. Jako druga linię mety przekroczyła Katarzyna Werner. Trzecia była Katarzyna Rybak.

W kategorii mężczyzn bezkonkurencyjni byli Piotr Werner oraz Robert Werner. Zaraz za nimi bieg zakończył Maciej Rosiak.

Gratulujemy!


ZSR – najlepsza szkoła w JUNKERS SZKOLI
Przez błoto i przeszkody w pogoni za kaczorem w ZS...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 17 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.