Adrian o krok od finału. Pomóżmy swoimi głosami

Adrian Skopiński

Jeszcze przez kilkanaście godzin można oddawać swoje głosy na fryzjerski talent rodem z Turku. Adrian Skopiński, bo o nim mowa walczy o wejście do finałowej ósemki w prestiżowym konkursie Davines Talent Green House. Aby pomóc szczęściu potrzebuje głosów internautów.

Pochodzący z Turku Adrian Skopiński walczy o wejście do finałowej ósemki w prestiżowym konkursie Davines Talent Green House. Z setki osób wybrano 64, które mają szansę sięgnięcia po najwyższe laury. Dziś Adrian zaprezentował swój talent na profilu marki Davines, a chwilę później rozpoczęło się głosowanie. Dzięki głosom internautów Adrian może dostać bezpośrednią przepustkę do finału. Wystarczy kliknąć w link https://davines.app.do/davines-talent-greenhouse-14-11-20

Pierwszy etap konkursu Davines Talent Green House zakończył się dla Adriana sukcesem. Spośród 1600 zgłoszeń wybrano setkę, która przeszła do kolejnego etapu – wśród nich jest również fryzjerski talent z Turku. Na starcie fryzjerzy mieli do przygotowania pracę na dowolny temat. Adrian zdecydował się na połączenie dwóch bardzo odmiennych klimatów. Połączył inspiracje elfami z fryzurami jakie popularne były w latach 80. i 90. To jak zestawienie postaci z „Władcy Pierścieni” oraz wykreowaną przez Ewę Kasprzyk postać pani Wolańskiej z kultowej komedii „Kogel Mogel”. Jego praca w zestawieniu z oryginalną urodą modelki dała piorunujący efekt, który został doceniony na świecie.


Po co powiatowi tureckiemu poseł - czyli jak pracu...
Ponad sto nowych zakażeń w powiecie. Zmarły kolejn...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 27 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.