Wideo: Adrian Skopiński rapuje w #hot16challenge

Adrian Skopiński

Ogólnopolska akcja pod nazwą #hot16challenge wspierająca lekarzy w walce z koronawirusem trwa już od blisko dwóch miesięcy. Teraz do wyzwania dołączył turkowianin Adrian Skopiński i rapuje o tym, co dla niego ważne - z charytatywnym przesłaniem.

Idea Hot16Challenge narodziła się 2014 r. Zgodnie z zasadami wyzwania w ciągu 72 godzin od nominacji trzeba nagrać szesnastowersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować kolejne osoby. Wyzwanie powróciło w czasie pandemii, a przyświeca mu cel, jakim jest finansowe wspieranie lekarzy i służb walczących z koronawirusem.

Uczestnicy podejmując wyzwanie przyłączają się do zbiórki charytatywnej prowadzonej w internecie. Nominacja bowiem to nie tylko nagranie „szesnastki”, ale też wpłata na specjalne konto. Posłuchacie jak z zadaniem poradził sobie śpiewający fryzjer Adrian Skopiński.


Przykona: Najpierw sprzątanie, później plażowanie
Piękne urodziny pani Frydy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.