Adrian Skopiński z Turku wystąpi w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Adrian Skopiński

Adrian Skopiński z Turku po raz kolejny próbuje swoich sił. Swój talent wokalny zaprezentuje w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”, który emitowany jest przez telewizję Polsat. Już w tę środę o godzinie 20.30 zapraszamy do obejrzenia programu i kibicowania turkowianinowi. Życzymy powodzenia!

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to program rozrywkowy, emitowany przez telewizję Polsat. Biorą w nim udział wokaliści, którzy prezentują swoje umiejętności przez 100- osobową komisją jurorską. Im więcej jurorów powstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy jest jego wynik. Jeden juror śpiewający z uczestnikiem daje jeden punkt. Najlepsi trafiają do TOP 3. Osoby, które zdobyły największą ilość punktów przechodzą do odcinka finałowego, a pozostała dwójka mierzy się w pojedynku. W finale udział bierze 14 wykonawców, którzy ponownie oceniani są przez jurorów. Zwycięzca otrzymuje czek o wartości 100 000 tys.zł

Wszystkie odcinki programu dostępne są także w Internecie. Można je oglądać za pośrednictwem serwisu ipla, część występów zamieszczona jest także na oficjalnym kanale telewizji Polsat w serwisie YouTube.
W kontenerach mieszanka, zamiast segregacji
Kwalifikacja wojskowa w powiecie tureckim rozpoczę...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 16 lipiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.