Agencja pracy Warszawa czyli rekrutujemy w stolicy!

Agencja pracy

Pozyskiwanie rąk do pracy w Warszawie to temat-rzeka. Jeszcze kilkanaście lat temu pracodawcy pieczołowicie przeglądali oferty we wszelkich możliwych mediach i spędzali dzikie godziny i dni na znalezieniu odpowiednich dla siebie kandydatów. Proces ten zabierał czas ale i pieniądze, a efekt finalny i tak nie zawsze był podobny do zamierzonego. Dziś sytuacja wygląda już z goła inaczej, a duże i małe firmy, które wiedzą jak inwestować i oszczędzać, nawiązują współpracę z agencjami pracy. Z całą pewnością taka taktyka jest najodpowiedniejsza, jeśli chodzi o firmy w Warszawie. Dlaczego nie warto rekrutować na własną rękę? Co zyskujemy dzięki współpracy z pośrednikiem?

Pośrednik kontra nasz dział HR
Działy HR działom HR nierówne. Wiele z nich nie ma doświadczenia, kompetencji lub jest zwyczajnie za małych by sprostać wyzwaniom. Na przykład, gdy musimy znaleźć kilkunastu bądź kilkudziesięciu kandydatów do obsadzenia działu w naszej firmie, nasze Human Resources może nie udźwignąć natłoku pracy i zwyczajnie zawieźć nasze oczekiwania. Co więcej, nie można się spodziewać, że nasz mały departament do spraw zatrudniania ma tak rozwiniętą sieć kontaktów czy bazę pracowników, jak profesjonalna i dobrze działająca agencja pracy. Jeśli chodzi o Warszawę, większość firm (niezależnie od liczby zatrudnianych osób) wskazuje AB OVO Solutions jako najwydajniejszą i najpewniejszą firmę z zakresu pośrednictwa. Tak dobrze prosperujące i doświadczone firmy zaproponują nam takie rozwiązania jak:

• Pracownicy tymczasowi – pełna obsługa w zakresie pozyskiwania i zatrudniania pracowników na określony termin
• Pracownicy z Ukrainy – sprowadzanie, legalizacja pobytu a nawet zakwaterowanie personelu przyjeżdżającego do nas zza wschodniej granicy.
• Serwis On-Site – wsparcie pracowników tymczasowych a także naszego działu HR w zakresie organizacji i obsługi
• Rekrutacja specjalistów – pozyskiwanie pracowników z nawet najwęższych dziedzin poprzez pieczołowitą rekrutację i odpowiednie procedury zatrudnienia.

Nie próbuj robić tego samodzielnie
Pracowników chcemy mieć u siebie możliwie jak najszybciej, a proces ma być dla nas możliwie najtańszy. Aby procedura była opłacalna, musi być krótka, a to może stać się tylko poprzez współpracę z doświadczonym podmiotem zajmującym się rekrutacją. Dlatego też agencja pracy, zwłaszcza w Warszawie, powinna być oczywistym kierunkiem działania każdej firmy, która potrzebuje pracowników „na wczoraj” lub jest zainteresowana ściągnięciem do siebie personelu na przykład z Ukrainy.

Artykuł powstał we współpracy z agencją zatrudnienia z Warszawy - https://abovosolutions.eu/
Tuliszków: Julia Kocimska i Jan Antoniewicz w Kadr...
Dramatyczny początek roku. W wypadku zginęła uczen...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.