Angielski bez końca, czyli językowe zmagania w Liceum Ogólnokształcącym

English Non-Stop

Uczniowie szkół podstawowych i średnich z całego powiatu tureckiego biorą udział w XII edycji konkursu English Non-Stop. Potyczki w języku angielskim trwać będą kilka godzi i oprócz dawki rywalizacji dostarczą wszystkim uczestnikom okazji do doskonałej zabawy.

Konkurs został zorganizowany przez zespół nauczycieli języka angielskiego, w którym znaleźli się wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego Olga Wojtkowiak, Magdalena Raszewska, Paulina Karbowa, Agnieszka Pawlak, Sylwia Rosicka oraz Agnieszka Szczepaniak- Rybka. Ideą wydarzenia jest zachęcanie do nauki języka angielskiego poprzez zabawę. W szranki stanęły czteroosobowe reprezentacje ze wszystkich szkół podstawowych z Turku, ale też Cisewa, Kawęczyna, Brudzewa oraz drużyny z turkowskiego ogólniaka.

- Bardzo się cieszymy, ze jesteście w naszej szkole, że zechcieliście wziąć udział w naszym konkursie. Wiemy, że jesteście gotowi do walki, bawcie się dobrze - mówiła wicedyrektor liceum Olga Wojtkowiak oficjalnie otwierając językowe zmagania. Konkurs potrwa kilka godzin, a pierwszym zadaniem, do którego przystąpili uczniowie było napisanie opowiadania.

Akcja Honorowego Krwiodawstwa w ZST już 14 listopa...
Gorące oferty na jesienne chłody tylko w Karuzeli

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 30 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.