Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Anna Musiałowicz spotka się z czytelnikami w Turku

Anna-Musiaowicz-

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku zaprasza na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem w murach biblioteki przy ul. Dworcowej będzie można porozmawiać z autorką powieści grozy - Anną Musiałowicz. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 7 czerwca, o godzinie 19.00 w Sali Konferencyjnej.

Anna Musiałowicz to z wykształcenia pedagog-resocjalizator. Jak sama o sobie pisze ”Z natury włóczykij. Czyta, poprawia i promuje książki. Jest współtwórczynią projektu Anushka&Betushka, zajmującego się malowaniem obrazów na odzieży. W chwilach wolnych nawiedza zamki, grywa w szachy. Ma milion pomysłów na sekundę, które przekuwa w działanie.”

Przede wszystkim jednak nie odrywa się od książek. Jako autorka debiutowała w 2016 roku i od tego czasu opublikowała kilkadziesiąt opowiadań w antologiach, magazynach – przede wszystkim związanych z literaturą grozy (Polska, Czechy) – i podręcznikach RPG. Jej pierwsza powieść „Diabeł zza okna” ukazała się w marcu 2020 roku i została nominowana do nagrody KSIĄŻKA ROKU 2020 w plebiscycie portalu lubimyczytac.pl.

Jej najnowsze dzieło "Po Zbutwiałych Schodach", zabiera czytelnika w nostalgiczną podróż w korytarze smutnych, lecz jakże wypełnionych opowieściami kamienic Dawnego Kalisza. Spotkanie, które poprowadzi Jarek Klonowski, rozpocznie się od fragmentu słuchowiska z obrazem do wstępu książki.

Serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek, na godzinę 19.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej.

 

Właściciele nieruchomości i przedsiębiorcy o rewit...
Pierwszy Laser Family Day już w czerwcu! Zapraszam...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.