• rodamed strona2 baner

Apelacja Towarzystwa Samorządowego oddalona. Niebawem mieszkańcy Turku otrzymają sprostowanie

Romuald Antosik i Waldemar Trojan

Zakaz rozpowszechniania nieprawdziwych informacji zawartych w ulotce „Kadencja złamanych obietnic” i nakaz sprostowania użytych w niniejszym druku sformułowań w ilości 10 tys. sztuk. Takie postanowienie wydał Sąd Apelacyjny w Poznaniu po rozpatrzeniu sprawy pomiędzy obecnym burmistrzem Romualdem Antosikiem, a KW Towarzystwem Samorządowym.

Przypominamy, że w środę 3 października Sąd Okręgowy w Koninie wydał postanowienie w związku z procesem wytoczonym w trybie wyborczym przez Romualda Antosika o czym pisaliśmy tutaj:

https://iturek.net/wybory/pierwszy-protest-wyborczy-w-regionie-ts-musi-sprostowac-informacje-o-burmistrzu

KW Towarzystwo Samorządowe złożyło odwołanie, jednak po jego rozpatrzeniu  przez Sąd Apelacyjny w Poznaniu zostało oddalone. Postanowienia Sądu Okręgowego w Koninie zostały podtrzymane, a wyrok stał się prawomocny. KW Towarzystwa Samorządowego musi dostarczyć sprostowanie w formie ulotek mieszkańcom Turku w terminie 48 godzin od daty uprawomocnienia się wyroku.
Ościsłowo nadal bez decyzji. RDOŚ podał nowy termi...
Pijany mężczyzna uciekał przed policją. Grozi mu d...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Józek nie daruje Ci tej nocy w poniedziałek, 08 październik 2018 22:29

Ojjjj to Trojan odchoruje...

Ojjjj to Trojan odchoruje...:p
poniedziałek, 20 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.