Arkadiusz Janaszkiewicz p.o. zastępcy komendanta powiatowego

Arkadiusz Janaszkiewicz

Z dniem 29 października 2018 roku wielkopolski komendant wojewódzki PSP bryg. Andrzej Bartkowiak powierzył pełnienie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Turku mł. bryg. Arkadiuszowi Janaszkiewiczowi.

Uroczystość wręczenia aktów powołania odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu w obecności zastępcy wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Arkadiusza Przybyły.

Po powrocie p.o. zastępcy komendanta do strażnicy przy ul.Św.Floriana załoga przygotowała uroczyste powitanie w formie okolicznościowej zbiórki.

mł. bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz w 1997 roku ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu zdobywając wykształcenie technika pożarnictwa. Od 01 maja 1997 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku, gdzie poszerzał swoje doświadczenie zajmując stanowiska od specjalisty ratownika, poprzez dowódcę zastępu, inspektora, specjalisty, naczelnika wydziału ds. operacyjno szkoleniowych oraz od 10 maja 2006 pełnił służbę na stanowisku dowódcy JRG w Turku.

Przez cały okres służby pogłębiał swoją wiedzę podczas udziału w szkoleniach i warsztatach. W roku 2002 ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa.

W 2005 r ukończył studia magisterskie na Politechnice Poznańskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania Kierunek Zarządzanie i Marketing w zakresie logistyki. W 2010 roku ukończył Wyższą Inżynierską Szkołę Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu –studia podyplomowe w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz w 2012 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Wydział Ekonomii -Studia Podyplomowe w zakresie Gospodarowanie zasobami.

mł. bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz jest mieszkańcem Turku, ma 43 lata, jest żonaty i posiada dwójkę dzieci.

Prawie 45 litrów krwi zebrano podczas akcji w ZST ...
Władysławów: Jedna osoba poszkodowana w wypadku

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Kleofas w poniedziałek, 05 listopad 2018 19:50

a złotówki szkoda jak na C.H.Karuzela przyjeżdża tylko zajmuje miejsce na parkingu mieszkańcom Dworcowej..

a złotówki szkoda jak na C.H.Karuzela przyjeżdża tylko zajmuje miejsce na parkingu mieszkańcom Dworcowej..
wtorek, 26 marzec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.