Atrakcje dla najmłodszych na zakończenie Festiwalu Ognia i Żonglerki

Warsztaty MDK

Festiwal Ognia i Żonglerki to nie tylko pokazy wspaniałej sztuki. To również nauka z której korzystać mogą mieszkańcy naszego miasta i okolic. Wiele nowych i emocjonujących rzeczy przekazano również najmłodszym.

Końca dobiega weekend pełen wrażeń i magii. O warsztatach pirotechniki, szczudlarskich, tańcu z ogniem oraz spektaklu przygotowanym przez Grupę Artystyczną „Leśne Licho” pisaliśmy TUTAJ

W sobotę 6 lipca odbyły mieszkańcy Turku i okolic mieli okazję wziąć udział w warsztatach żonglerki ogniowej ze Stowarzyszeniem Universum, warsztatach szczudlarskich oraz warsztatach English Version Below dla początkujących. Na zakończenie dnia odbył się Ogniowy Pokaz Warsztatowy.

Dzisiaj, tj. 7 lipca wiele atrakcji przygotowano dla najmłodszych. Oprócz zabaw integracyjnych najmłodsi otrzymali zwierzątko zrobione z balonika, mieli okazję stworzyć spektakularne bańki mydlane oraz wziąć udział w warsztatach szczudlarskich.
Wideo: Druhny i druhowie z Głuchowa najlepsi podcz...
Bąbelkowy zawrót głowy, czyli dzień baniek mydlany...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 15 listopad 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.