Awans i gratulacje dla komendanta PSP w Turku bryg.Piotra Pietruchy

bryg.Piotr Pietrucha

Samorząd powiatu tureckiego pogratulował zasłużonego sukcesu komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Turku. Wyrazy uznania oraz okolicznościowy upominek przekazano wczoraj, tj. 4 maja.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Turku Piotr Pietrucha otrzymał awans do stopnia brygadiera Państwowej Straży Pożarnej. Z tej okazji podczas sesji rady powiatu tureckiego przekazano stosowne gratulacje.

- Panie komendancie to zaszczyt, że właśnie tu możemy razem panu pogratulować tego awansu, a muszę podkreślić dobrą współpracę między samorządem powiatu tureckiego, a Państwową Strażą Pożarną- mówił starosta Dariusz Kałużny.

Kolejnych sukcesów w wypełnianiu powierzonych obowiązków oraz pomyślności w realizacji wszelkich planów i zamierzeń życzył również wiceminister Ryszard Bartosik.

-Panie komendancie gratuluję. Pan komendant nie tylko wzorowo wypełnia swoje obowiązki, jako szef Państwowej Straży Pożarnej w Turku, ale zawsze to podkreślam bardzo dobrze współpracuje z ochotniczymi strażami pożarnymi.

Głos zabrał również bryg. Piotr Pietrucha, który nie krył zadowolenia z wyników współpracy, a także podziękował za wyróżnienie.

-Dziękuję serdecznie za słowa uznania. Jest to z pewnością dla mnie duże wyróżnienie, że mogę być z Państwem. Dziękuję za te ciepłe słowa. Jest to dla mnie motywacja do tego, by pełnić służbę dla naszych mieszkańców. Jednocześnie jest to również doskonały moment, by powiedzieć słowo dziękuję. Za wsparcie samorządu, powiatu tureckiego, bo przecież te małe sukcesy, czyli zakupy pojazdów pożarniczych są możliwe właśnie dzięki wsparciu między innymi starostwa powiatowego w Turku- mówił Piotr Pitrucha wyrażając również nadzieję na dalszy rozwój poprawiający bezpieczeństwo mieszkańców powiatu tureckiego- mówił bryg. Piotr Pietrucha.
Uczniowie z SP 5 z wizytą w Wiesmoor
Joanna Gogulska i Sebastian Kamionka nagrodzeni pr...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - xxx w piątek, 10 czerwca 2022 09:44

Księżom poseł też będzie gratulował nominacji proboszczowskich?

Księżom poseł też będzie gratulował nominacji proboszczowskich?
Gość - Paweł w środa, 08 czerwca 2022 09:13

Oj smutna mina posła z Kowali Pańskich .Chyba nici z kolejki do Konina .

Oj smutna mina posła z Kowali Pańskich .Chyba nici z kolejki do Konina .
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.