Bal inny niż wszystkie

Bal dla niepełnosprawnych 2019

Karnawałowe bale to mają do siebie, że odsuwają na bok wszystkie zmartwienia, i dając pole do popisu wyobraźni pozwalają chociażby na kilka godzin zmienić się w nietuzinkowe postacie. Nie inaczej było podczas balu dla osób niepełnosprawnych, który zorganizowano w Miejskim Domu Kultury w Turku.

Wyjątkowy bal otworzył wspólny dostojny taniec. Wszyscy uczestnicy zadbali o wyjątkowe kreacje i przebrania, a organizatorzy już kilka dni wcześniej przygotowywali niebanalne dekoracje. Wszystko po to, aby bal miał prawdziwie królewską oprawę. Po oficjalnym otwarciu dobrej zabawie w rytm znanych przebojów nie było końca. Najważniejszy był jednak uśmiech i radość, która malowała się na twarzach gości.

Organizatorami imprezy był Burmistrz Miasta Turku oraz Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Organizatorzy balu dziękują firmie Z.U.H El-KOM Napierała Jan I Bożena, firmie Unikat PPHU Bogumił Kamiński, Drukarni agmArt Mateusz Zieliński, Jeżyk Studio Paula Janiak, Hurtowni Kredka Michał Kocik, Anicie Dzieciątkowskiej, Nikoli Osińskiej, wolontariuszom, Łukaszowi Joksch, Piotrowi Podembskiemu, DJ Markowi Górskiemu, Agnieszce Łapce, Ewie Marciniak, Tomaszowi Człapa, Cukierni Dawid Grzesiak.

fot.M.JAC

Z powiatu tureckiego do dalekiej Panamy
Wideo: „Zimna woda zdrowia doda”, czyli Inwazja Mo...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Ewa w niedziela, 03 lutego 2019 20:49

O jest nasz Proboszcz !!! Może nam Go diecezja zazdrościć !!!

O jest nasz Proboszcz !!! Może nam Go diecezja zazdrościć !!!
Gość
poniedziałek, 28 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.