Banieczka - nowa myjnia w Turku!

Banieczka

Wygląd zewnętrzny nie ma znaczenia? Nie w kontekście samochodu. Czyste auto to nie tylko walory wizerunkowe, ale również kwestia bezpieczeństwa. Od teraz mycie auta w Turku jest dużo łatwiejsze, ponieważ przy ul. Nowej została otwarta nowa myjnia samochodowa - Banieczka!

Nowa myjnia w Turku została otwarta przy ul. Nowej (obok Biedronki) i dzięki temu kierowcy z Turku i okolic zyskali możliwość profesjonalnego zadbania o wygląd swoich pojazdów w przystępnej cenie. Banieczka to bowiem ogólnopolska sieć bezdotykowych myjni samoobsługowych, na których można kompleksowo wyczyścić samochód. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Banieczki jest to, że na stanowisku do mycia auta dostępny jest zarówno program mycia szczotką, jak i aktywna piana, która pozwala bardzo dokładnie usunąć zabrudzenia z karoserii (a przy tym jest też bardzo efektowna po naniesieniu jej na powierzchnię samochodu).

Oprócz szerokiego wachlarza programów mycia, na myjni w Turku można też skorzystać z odkurzacza oraz urządzenia do oprysku felg. Do dyspozycji kierowców są aż 3 stanowiska do mycia samochodu.

Profesjonalne urządzenia, wysokojakościowe preparaty czyszczące i szeroki wybór form płatności - to tylko część wielu zalet myjni Banieczka, która teraz jest dostępna w Turku przy ul. Nowej (obok Biedronki). Dla klientów przygotowano również niezwykle przyjazny program lojalnościowy! Posiadając kartę lojalnościową Banieczka można gromadzić punkty, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody (np. kosmetyki do auta). Sama karta lojalnościowa umożliwia również zapłacenie za mycie auta (po jej wcześniejszym doładowaniu).

Przekonajcie się sami, jak skuteczne jest mycie auta na Banieczce. Zapraszamy na ul. Nową w Turku (obok Biedronki). Więcej informacji o sieci Banieczka znajdziecie na stronie www.banieczka.pl - tam również można złożyć prosty wniosek o kartę lojalnościową.


To warto zrobić przed zimą
Zakończenie szkolenia dowódców
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.