Bibliosmyki ponownie w bibliotece

Bibliosmyki

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku zaprasza do udziału w cyklicznych spotkaniach dla najmłodszych miłośników książek (3-6 lat) wraz z opiekunami – BIBLIOSMYKI. Odbywające się dwa razy w miesiącu zajęcia to niecodzienna forma animacji czytelniczej, angażująca zarówno dzieci, jak i dorosłych . Z uwagi na duże zainteresowanie spotkaniami i organiczną liczbę miejsc, chętnych obowiązują zapisy!

Bibliosmyki to cieszące się ogromną popularnością integracyjne zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które wspólnie z rodzicami odbywają fantastyczną przygodę w świecie książek i bibliotecznych zakamarków. Odbywające się w poprzednich latach edycje pokazały, że pierwszym krokom w czytelniczym świecie towarzyszyć może dużo uśmiechu, zabawy i niecodziennych odkryć.

Spotkania odbywać będą dwa razy w miesiącu, w godzinach popołudniowych. Miesięczna opłata za udział w zajęciach wynosi 20 zł. Z uwagi na duże zainteresowanie, chętnych rodziców zapraszamy do zapisów (do 10 wrześni) pod numerem telefonu: 6327851 34 w. 16. Pierwsze spotkania już w drugiej połowie września.

Malanów: XV Biegi "Malanowska Jesień" - zapisy
Koniec kontroli NIK w szpitalu w Turku. Czy stwier...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.