Biegi Niepodległości – wyniki i podziękowania

Biegi Niepodległości

Za nami XXXII Biegi Niepodległości. Ponad 150 biegaczy i kilkunastu amatorów nordic walking stanęło na starcie. W tym roku sportowa impreza zmieniła swoją lokalizację i zawodnicy startowali w leśnym terenie. Poniżej przedstawiamy ostateczne wyniki biegów oraz przekazujemy podziękowania od organizatorów.

10 km

K Open
1. Michalina Walczak-Pecyna No Name Team Budzisław Stary
2. Justyna Wałowska No Name Team Budzisław Stary
3. Edyta Marciniak Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz
4. Daria Wieczorek Kolka Team Koło
5. Małgorzata Nowacka No Name Team Koło

K Policja
1. Edyta Marciniak Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz

K19
1. Karolina Skórka Poddębicki Klub Biegacza Zdyszka Poddębice

K20
1. Paulina Rybicka Konin
2. Edyta Markiewicz Dąbie

K30
1. Joanna Sowińska-Janeczek KB „Maraton” Turek
2. Daria Nitecka No Name Team Budki Stare
3. Joanna Wertlemska Turek

K40
1. Agnieszka Czerniak Piątkowo na Biegowo Poznań
2. Katarzyna Nowak KB Wartkowice Golina
3. Ewa Ławniczak Sompolno

K50
1. Renata Głowacka Pantera Piotrków Trybunalski
2. Magdalena Stusio Atlas Running Team Łódź
3. Grażyna Łechtańska KB Wartkowice Golina

K60
1.Elżbieta Czerniak KB Kosynier Września Borzykowo
2.Irena Szumińska Orange Polska Golina
3.Alicja Nowaczyk Olesin

K Turek
1. Joanna Sowińska - Janeczek
2. Joanna Wertlemska
3. Beata Gradzik
4. Izabela Milicka
5. Aneta Stachowiak
6. Anna Szymczak
7. Katarzyna Kąciak
8. Anna Adamczyk

Nordic Walking
1. Dorota Wiśniewska Baszta Wyszyna
2. Renata Zagłoba Russocice
3. Nina Łuczak Turek KB Maraton

KB „Maraton” Turek - kobiety
1. Joanna Sowińska - Janeczek
2. Izabela Milicka
3. Marlena Krawczyk

M Open
1. Mykola Mevsha Ostrów Wielkopolski
2. Taras Kulai Triton Konin
3. Tomasz Pietrzak LKS Maraton Turek
4. Marcin Wojewoda Koło Biega Koło
5. Bartosz Maśnicki Konin

M 19
1. Mikołaj Wysocki CWZS Zawisza Bydgoszcz Władysławów
2. Kamil Waligórski Poddębicki Klub Biegacza Poddębice
3. Łukasz Budka KB Geotermia Uniejów

M 20
1. Mateusz Michalak Przykona
2. Maciej Kołodziejczak Kolka Team Koło
3. Hubert Małecki Koło

M 30
1. Krzysztof Sawicki Kościelec
2. Damian Berczyński KB Geotermia Uniejów
3. Michał Szmagalski Turek KB Maraton Turek

M40
1. Przemysław Majda Władysławów LZS Baszta Wyszyna
2. Jacek Rusin Brudzew KB Maraton Turek
3. Damian Darul KB Maraton Turek

M 50
1. Jerzy Urbańczyk Turek KB Maraton Turek
2. Marek Bocian Kawęczyn KB Geotermia Uniejów
3. Krzysztof Tomaszewski KB Maraton Turek

M 60
1. Wojciech Więckowski Więckowski Team Nowe Miszewo
2. Marek Brzustowicz Turek KB Geotermia Uniejów
3. Ryszard Woźniak KB Maraton Turek

M Turek
1. Jerzy Urbańczyk
2. Damian Darul
3. Michał Szmagalski
4. Krzysztof Tomaszewski
5. Tomasz Łuczak
6. Damian Wdowiński
7. Krzysztof Matuszak
8. Wojciech Dłoniak
9. Marcin Przybylski
10. Mateusz Kubiak

KB „Maraton” Turek - M
1. Jerzy Urbańczyk
2. Jacek Rusin
3. Damian Darul

Niepełnosprawni M.
1. Jan Ignasiak Sieradz
2. Franciszek Waloszek Turkowice

Nordic Walking
1. Marcin Żurawik Saint Gobain Koło
2. Marcin Kurzawiński Węglew KB Maraton
3. Bartłomiej Wiśniewski Baszta Wyszyna

Policja
1. Michał Szmagalski Turek
2. Artur Bałdyka Beznazwa
3. Janusz Rupnik Turek

Organizatorzy, współorganizatorzy i sponsorzy:
1. Burmistrz Miasta Turku
2. Starostwo Powiatowe w Turku
3. Wójt Gminy Turek
4. Ludowy Klub Sportowy „Maraton” Turek
5. Klub Biegacza „Maraton” Turek

Współorganizatorzy
1. OSiR Turek
2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Smorawińskiego w Turku
3. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Turku
4. TKKF „Tęcza” w Turku
5. Komenda Powiatowa Policji w Turku
6. OSP Turek i OSP Gmina Turek: Cisew, Kaczki Średnie, Wietchinin, Żuki
7. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Turku
8. SP ZOZ Turek

Sponsorzy
1. InfoBase Systemy Informatyczne Waldemar Werbiński, Łukasz Milczarek, Krzysztof Jaros.
2. Elektrokabel – Antoni Karolak i Synowie Sp. j.
3. Miranda Textiles S.A.
4. Piekarnia Muchlin
5. Sun Garden
6. Zbigniew Zieliński Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Smorawińskiego w Turku
7. Stihl – Trocha i syn
8. Henryk Wiśniewski, Produkcja i Sprzedaż Wędlin w Wyszynie
9. Max Elektro – Rafał Grzelak
10. iturek.net
11. Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Turek
12. Fundacja „Złota Godzina”
13. PTTK Oddział Powiatowy w Turku

Dziękujemy wszystkim współorganizatorom i sponsorom,

Wyniki z biegu na stronie: https://time4run.com.pl/

Prezes LKS „Maraton” Turek
Zbigniew Ryczyński

Malanów: Jesienne spotkanie pn. "Jesień z Nadzieją...
To warto zrobić przed zimą

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.