Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Cezary Krasowski bez kontrkandydata. Włodarz ponownie wójtem

Jednym z kandydatów ubiegających się o fotel wójta, który nie miał kontrkandydata jest Cezary Krasowski. Ponownie będzie on więc wójtem gminy Brudzew.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Drużyna z Brudzewa zwycięzcą Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP

Za nami Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych, który odbył się w Brudzewie. Zawodnicy nie tylko aktywnie spędzili czas, ale również mieli okazję dobrze się bawić.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Zebranie wiejskie zadecydowało o zmianie władzy w Brudzewie

Po dwóch kadencjach urzędowania z funkcją sołtysa pożegnać się musiał Zbigniew Synenko. Zastąpi go 44-letni Roman Stusek. Wspomogą go Kaszyński, Kokorzycka, Krych i Suleja.

Czytaj dalej
  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Brudzew: Kamizelki odblaskowe od Wójta Gminy

Dzisiaj tj. 6 lutego podkom. Dorota Grzelka p.o. Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Turku wraz z dzielnicową gminy Brudzew sierż.sztab. Justyną Grabowską odebrały z rąk Wójta Gminy Brudzew Cezarego Krasowskiego kamizelki odblaskowe.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Dłuższe konsultacje w sprawie nadania praw miejskich

Do końca tego roku przedłużono konsultacje społeczne dotyczące wniosku o nadanie statusu miasta miejscowości Brudzew. Mieszkańcy mogą wypowiadać się za pomocą specjalnego formularza. 
Czytaj dalej
  1 komentarz
1 komentarz

Brudzew: Ponad 20 tys. dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

21 675, 65 zł zebrano w gminie Brudzew podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nie tylko datki do puszek wolontariuszy, ale też środki z licytacji gadżetów, która odbyła się podczas niedzielnego (28 stycznia) koncertu.

Czytaj dalej
  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Brudzew: Przekroczył prędkość. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące

Po raz kolejny już w ostatnim czasie doszło do zatrzymania kierowcy, który przekroczył prędkość. Przypominamy, że osoby nieprzestrzegające przepisów stwarzają niebezepieczeństwo w ruchu drogowym, ale również ponoszą konsekwencje.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Mieszkańcy wspólnie kolędowali z „Równicą”

Nastrojowo i muzycznie mieszkańcy Brudzewa i okolic zakończyli weekend. W niedzielę, 7 stycznia miało bowiem miejsce wspólne kolędowanie z zespołem „Równica”. Ten wyjątkowy wieczór na długo pozostanie w pamięci.

Czytaj dalej
  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Brudzew: Barwny orszak w Galewie ogłaszał radosną nowinę

Wspólnie razem świętowano w Galewie w gminie Brudzew uroczystość Objawienia Pańskiego. Orszak Trzech Króli tradycyjnie już wyruszył spod kościoła w sobotę, 6 stycznia.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Wyjątkowe jubileusze dzięki wielkiej miłości

W wyjątkowej uroczystości mieli okazję uczestniczyć mieszkańcy gminy Brudzew którzy świętowali jubileusze zawarcia związków małżeńskich. Małżeńska codzienność, pracowitość, trud i poświęcenie zostały docenione. Zgodność pożycia małżonków, którzy przeżyli w jednym związku 25 i 50 lat zyskał uznanie samorządu oraz władz państwowych.

Czytaj dalej
  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.