Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Biegi Kasztelańskie już w sobotę! Zapraszamy

Biegi Kasztelańskie

Wszystkich miłośników dobrej zabawy oraz sportu zapraszamy na XXVIII Biegi Kasztelańskie. Już w ten weekend zapowiada się wielka impreza zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Biegi Kasztelańskie odbędą się w sobotę, 8 czerwca na stadionie przy ul. Piaski.

Zgłoszenia przyjmowane będą od godziny 13.00 przez cały czas trwania biegów w sekretariacie (budynek klubu GKS Kasztelania Brudzew).
Uroczyste otwarcie wydarzenia będzie miało miejsce o godzinie 14.00, a chwilę później rozpocznie się pierwsza rywalizacja.

Należy nadmienić, że wśród uczestników biegów zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymają także pamiątkowe medale.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w imprezie, bowiem biegi upiększą ciekawe atrakcje, w tym stoiska z lodami i napojami, grill, dmuchańce, pokazu wozu OSP Brudzew, muzyka oraz stoisko wędkarskie.

Zapraszamy!
 
PGKiM: Modernizacja przepompowni ścieków
Kawęczyn: Jestem Eco, czyli plastyczne zmagania uc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.