Brudzew: Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Galewie

Dzień Babci i Dziadka w Galewie

Kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta? Jak co roku w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć uroczystości specjalnie przygotowanej dla naszych babć i dziadków.

23 stycznia 2020 roku przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Galewie zaprezentowały się w wierszach, piosenkach i tańcach. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby podziękować za cierpliwość, miłość i opiekę. Po części artystycznej wszystkie dzieci wręczyły przygotowane laurki i upominki. Po chwili spędzonej przy herbatce i ciasteczku dziadkowie wspólnie ze swoimi wnukami chętnie wzięli udział w przygotowanych konkursach. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Bal nad bale….ach ten bal!
Tuliszków: Dobry początek roku w gminie i mieście

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 11 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.