Brudzew: Magiczny i pełen wrażliwości koncert „Od Nocy do Nocy”

Od Nocy do Nocy

Przepiękna muzyka, magiczny klimat i wyjątkowa sceneria. Właśnie taki był koncert „Od Nocy do Nocy” Joanny Aleksandrowicz. Wydarzenie było okazją, by oderwać się od szarości dnia codziennego i czerpać z życia to, co najlepsze.

Turkowska Unia Rozwoju T.U.R wraz z gminami członkowskimi zorganizowała koncert, który na długo pozostanie w pamięci. W parku na terenie Gminnego Ośrodka Kultury „Wozownia” w Kolnicy mieszkańcy powiatu tureckiego mieli okazję zobaczyć spektakl muzyczny, a nawet wziąć w nim udział. Jak powiedziała Joanna Aleksandrowicz energia była wyjątkowa i z całą pewnością to samo odczuła publiczność.

Od Nocy do Nocy” – to projekt realizowany przez Joannę Aleksandrowicz wraz z zespołem w wyjątkowym - klimatycznym wydaniu. Przy światłach żarowych retro lamp i abażurów, artystka przeniesie nas w świat marzeń z czarno-białych i kolorowych klisz filmowych czasów złotego wieku X muzy. Koncertom w jej wykonaniu towarzyszy publiczność w całym kraju, ale i za granicą.

„Od Nocy do Nocy” doczekało się również albumu w złotym wydaniu. Płyta ukazała się w grudniu 2020 roku, nagrana została z towarzyszeniem zespołu muzyków w składzie: basista, perkusista, pianista i kwartet smyczkowy. Znajdują się na niej utwory z polskich filmów, takich jak „Noce i Dnie”, „Vabank” czy „Halo Szpicbródka”, wzbogacone o musicale i tanga Astora Piazzolli, które wokalistka śpiewa w języku polskim.

Wydarzenie pełne magii, subtelności oraz pozytywnych emocji na długo pozostanie w pamięci. Warto bowiem od czasu do czasu zaczerpnąć odrobiny spokoju, kultury przez duże „K” oraz pomyśleć o tym, co w życiu najważniejsze.
Promocja czytelnictwa w Przedszkolu Krasnala Hała...
Projekt wnętrza domu - jak go wykonać? Podpowiadam...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 17 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.