Brudzew: Niedziela pełna zabawy w Brudzyniu

Festyn Brudzyń

W ubiegły weekend na terenie powiatu tureckiego działo się wiele. Festyny, imprezy sportowe oraz pikniki organizowane były niemal w każdej gminie. Również w Brudzyniu przygotowano wiele niespodzianek zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Festyn rodzinny w Brudzyniu w gminie Brudzew odbył się w niedzielę, 12 września. Tego dnia Plac przy Świetlicy Wiejskiej tętnił życiem.

Wiele atrakcji przygotowano dla najmłodszych mieszkańców. Mieli oni okazję wyszaleć się na dmuchanych placach zabaw, wziąć udział w animacjach oraz przywitać się z maskotką festynu.

Chętni dowiedzieli się jak ciężka bywa praca osób, które ratują życie innym podczas pokazu ratownictwa medycznego.

Z imprezy nikt nie wyszedł głodny, a to za sprawą bogatej oferty gastronomicznej. Wszystkiemu przyświecała oprawa muzyczna w tym duet wokalny z GOK w Kłodawie.

Z wydarzeniem związana była akcja #SzczepimySię z KGW Brudzyń, a festyn zorganizowany został między innymi w ramach Narodowego Programu Szczepień.

fot. Patryk Bajdek
Wyszyna i Dobra w sportowym projekcie
Złota odznaka dla byłego prezesa Tura

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.