Brudzew: Nocny pościg drogami gminy

KPP Turek

W nocy z 31 stycznia na 1 lutego około godz. 2.30 w nocy odgłos sygnałów pędzących przez Brudzew radiowozów zaniepokoił jego mieszkańców. Policjanci prowadzili pościg.

Z informacji uzyskanych z KPP w Turku wynika, że cała akcja rozpoczęła się na terenie powiatu kolskiego, gdzie jedno z aut nie zatrzymało się do rutynowej kontroli drogowej. Pełniący służbę funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg, który przeniósł się do gminy Brudzew. Po przekroczeniu granicy powiatów sprawą zajeli się policjanci z Komendy w Turku.

Pomimo podjętych starań i zaangażowania w pościg wielu sił i środków nie udało się zatrzymać pojazdu. W tej chwili trwają działania mające na celu zidentyfikowanie kierowcy oraz ustalenie motywów ucieczki. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kole.

Przypomnijmy, że od 2017 roku zgodnie z Kodeksem karnym niezatrzymanie się do kontroli drogowej stanowi przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
Tuliszków: 15 medali dla Uczniowskiego Klubu Sport...
Malanów: Strażacy OSP Grąbków podsumowali 2018
 

Komentarze 1

Major w wtorek, 05 luty 2019 10:22

Policjanci z dwóch komend powiatowych i jeden uciekinier !!! Efekt zerowy. Ale będzie jeszcze gorzej, skoro ich przygotowanie polegało na wynoszeniu protestujących w Warszawie

Policjanci z dwóch komend powiatowych i jeden uciekinier !!! Efekt zerowy. Ale będzie jeszcze gorzej, skoro ich przygotowanie polegało na wynoszeniu protestujących w Warszawie
czwartek, 22 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.