Brudzew: Oficjalne otwarcie przestrzeni edukacyjnej Strem

Szkoła Podstawowa Brudzew

W poniedziałek, 13 czerwca w Szkole Podstawowej im. Wojciecha z Brudzewa dokonano oficjalnego otwarcia przestrzeni edukacyjnej STREM.

-Jesteśmy dumni z nowej pracowni, w której mamy kilka świetnie wyposażonych stref. Zwiększą one z pewnością skuteczność i efektywność procesu nauczania- możemy przeczytać na facebook’u placówki.

Zajęcia realizowane w modelu STREAM umożliwiają dzieciom rozwój ich zdolności i talentów, za które odpowiadają obie półkule mózgu. To właśnie tutaj dzieci będą pracować metodą projektu, rozwijać swoją kreatywność, tworzyć, planować i realizować swoje pomysły. Uczniowie szkoły będą rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów, analizowania i poszukiwania, a także krytycznego myślenia. Zdobędą kompetencje w obszarze robotyki, programowania i kodowania. To będzie nasza przestrzeń swobody twórczej.

To właśnie wszechstronny rozwój młodego człowieka jest głównym celem metodologii STREAM.

Źródło: Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa

Tuliszków: Sukces literacki Laury i Amelii
Gm. Turek: Dużo zabawy w Cisewie Małym

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.