Brudzew: Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września to wspaniały dzień dla każdego wychowanka przedszkola. Tego dnia starszaki z przedszkola w Galewie zostały zaproszone do wspólnej zabawy i konkursów. Przedszkolaki m.in. rzucały woreczkami do celu, tańczyły przy muzyce z szarfami, malowały, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej.

Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Na koniec dnia otrzymały balony z niespodzianką i medale Wspaniałego Przedszkolaka. Tego dnia gościliśmy też specjalnego gościa z Komendy Powiatowej Policji w Turku pana dzielnicowego asp. Macieja Łuczkowskiego. Na to spotkanie dołączyły do nas maluszki ze swoimi paniami. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant wytłumaczył, jak należy zachowywać się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Dzisiejszy dzień dostarczył dzieciom wielu wrażeń i wesołej zabawy.
Kochasz kryminały? Spotkaj się z Wojciechem Chmiel...
Lasy powiatu tureckiego to raj dla grzybiarzy. Wie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 19 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.