Brudzew: Ślubowanie uczniów klasy pierwszej w Chrząblicach

Ślubowanie w Chrząblicach

30 października 2018 roku w filialnej szkole w Chrząblicach 8 pierwszoklasistów ślubowało stać się dobrym uczniem, dbać o honor szkoły, służyć pomocą słabszym, słuchać rodziców i nauczycieli, by wyrosnąć na dobrego człowieka i wzorowego Polaka.

Część artystyczną prowadzili uczniowie klasy drugiej. Podczas zaprezentowanego programu artystycznego, pierwszoklasiści musieli rozwiązać test gotowości do szkoły przygotowany przez swoich kolegów z klasy 2. Pierwszoklasiści wykazali się znakomitą wiedzą na temat naszej Ojczyzny.

Dzieci pokazały również, że potrafią liczyć, tańczyć, śpiewać i recytować. Wszyscy pomyślnie zdali test i mogli przystąpić do ślubowania. Pan dyrektor Jan Szafrański dokonał aktu uroczystego pasowania na ucznia, dotykając ramienia każdego dziecka piórem oraz wręczył pamiątkowe dyplomy. Nowo przyjęci członkowie społeczności szkolnej złożyli odcisk swojego palca na akcie ślubowania.

Współorganizatorami uroczystości byli rodzice, którzy ufundowali upominki dla pierwszoklasistów oraz przygotowali słodki poczęstunek.
Malanów: Powstaje mural na 100-lecie odzyskania pr...
Brudzew: Nagrodzeni za sukces!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 26 marzec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.