Brudzew: Spotkania autorskie z wyjątkowym gościem

Jakub Skworz w Brudzewie

Dnia 7 października 2019r. bibliotekę w Brudzewie odwiedził pisarz książek dla dzieci i młodzieży – Jakub Skworz. Tego dnia odbyły się dwa spotkania autorskie z wyjątkowym gościem.

Pierwsze – dla dzieci z klas I-szych SP w Brudzewie - związane było z książką z serii o przygodach Księżniczki Adeli. Na tę okazję dzieci przygotowały piękne ilustracje, spośród których autor nagrodził trzy prace. Drugie spotkanie zorganizowane było dla brudzewskiej młodzieży szkolnej, a skoncentrowane było wokół książki „Mania Skłodowska”.

Jakub Skworz jest autorem książek o wielkich Polakach, takich jak Adam Mickiewicz, czy Maria Skłodowska – Curie, które w przystępny sposób opowiadają o ich życiu i drodze do sukcesu.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali worki i smycze promujące zadanie „Czytać więcej – wiedzieć więcej. Animacja czytelnictwa w Brudzewie”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Czytelnictwa.
Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar z Żeliwa
Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w Ze...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 19 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.