Brudzew: Strażacki Festyn w strugach deszczu

Festyn Strażacki w Brudzewie

Wieloletnią tradycją w Brudzewie jest organizowanie przez tutejszą Ochotniczą Straż Pożarną na przełomie sierpnia i września Festynu Rodzinnego połączonego z małą loterią fantową. W tym roku atrakcje dla mieszkańców Brudzewa druhowie przygotowali w pierwszą sobotę miesiąca – 7 września.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 17.00. Jak co roku największym zainteresowaniem wszystkich przybyłych cieszyło się stoisko z fantami i losami, które – a było ich prawie 400 – rozeszły się w mgnieniu oka. Wśród nagród do wygrania były książki, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki i wszystko to, co dzięki wsparciu mieszkańców Brudzewa i okolic druhowie pozyskali.

W trakcie imprezy wystąpiła Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Brudzewie, która w 2020 roku obchodzić będzie 100-lecie swojego istnienia.

Mimo przygotowanych wielu atrakcji, plany strażaków pokrzyżował ulewny deszcz. Warto jednak podkreślić, że mimo niesprzyjającej aury pod remizę w Brudzewie przybyło wielu ludzi, którzy wsparli OSP Brudzew kupując los i strażacką kiełbaskę z grilla.
Brudzew: „Katarynka rozdrażnia mnie, a ja mam tylk...
Władysławów: Ziemniak na pierwszym planie, czyli z...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 04 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.