Brudzew: Strażackie rozgrywki w piłkę nożną

OSP Galew

Jak co roku pod koniec listopada jednostki OSP z gminy Brudzew stanęły w szranki w sportowej rywalizacji. Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP odbył się 24 listopada 2019 roku w Hali Sportowej w Brudzewie. Druhowie rywalizowali o puchar Komendanta Gminnego.

Wydarzeni rozpoczęło się punktualnie o godz. 9.00 zbiórką, w trakcie której wszystkich zgromadzonych powitał dh Henryk Świętochowski – Komendant Gminny OSP. Po krótkiej odprawie sześciu drużyn rozpoczęto sportowe zmagania.

Po rozegraniu wszystkich meczy końcowa kwalifikacja przedstawia się następująco:
1. OSP Galew – 13 pkt
2. OSP Janów – 11 pkt
3. OSP Janiszew – 7 pkt
4. OSP Brudzyń – 6 pkt
5. OSP Krwony – 3 pkt
6. OSP Brudzew – 2 pkt

Na zakończenie głos zabrał głos zabrali Władysław Karski – wicestarosta turecki oraz Paweł Jacaszek – zastępca wójta Brudzewa, którzy pogratulowali wszystkim zawodnikom zmagań w duchu fair-play i wręczyli puchary wraz z pamiątkowymi dyplomami.

W pierwszym kwartale 2020 roku odbędą się eliminacje powiatowe Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP. Gminę Brudzew w tych zmaganiach reprezentować będzie jednostka OSP Galew.

Zdjęcia: Patryk Bajdek
Tuliszków: Zapraszamy na zajęcia z gimnastyki i ak...
Mroźnie i optymistycznie podczas Integracyjnego Ra...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 27 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.