Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Tomasz Kiciński kandydatem na wójta z ramienia „Niezależnych”

Niezależni Brudzew

Kandydatem na wójta gminy Brudzew z ramienia Porozumienia Samorządowego Niezależni jest w tegorocznych wyborach samorządowych Tomasz Kiciński.

-Idzie w ślady swojego taty i tradycję samorządowca kultywuje. Myślę, że ma wiele do zaoferowania mieszkańcom gminy, natomiast jego dotychczasowe dokonania pokazują, że stać go na to, żeby tę gminę poprowadzić jeszcze lepiej, niż ona wygląda na dzień dzisiejszy- prezentował kandydata Władysław Karski.

Jak poinformował Tomasz Kiciński o mandat wójta gminy Brudzew ubiega się, ponieważ sprawy mieszkańców są priorytetem.

-Z samorządem, jako radny jestem związany od 16 lat, ale szczerze mówiąc już kiedy byłem małym dzieckiem takie sprawy, jak gmina czy samorząd były poruszane w domu. To za sprawą nieżyjącego już mojego taty. Myślę, że doświadczenia wyniesione z domu rodzinnego, a także moje własne zdobyte przez cztery kadencje, jako radnego stanowią dobrą i solidną podstawę do ubiegania się o zaszczytną funkcję wójta gminy Brudzew- mówi kandydat na wójta.

Tomasz Kiciński zaprezentował również wszystkich ubiegających się o mandaty do Rady Gminy Brudzew z ramienia , gratulując im dobrej decyzji i życząc powodzenia.
Kawęczyn: Radni o finansach - bieżących i przyszły...
Boisko jest ważne, ale priorytetem jest sala dla „...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.