Brudzew: Wigilia klubowa KS Judo Turek i GKS Kasztelania

Wigilia Judo

Święta to wyjątkowy czas gdzie wszyscy spotykają się wspólnie na życzeniach, łamaniu opłatkiem, obdarowywaniu prezentami. Tradycje świąteczne kultywowane są od zawsze w KS JUDO TUREK oraz GKS KASZTELANIA BRUDZEW w tym roku z powodu bardzo dużej liczby klubowiczów spotkanie wigilijne podzielone zostało dla grup młodszych oraz starszych .

18.12.2019 środa 60 zawodników z grup młodszych wyjechało do Wartowni Konin( park rozrywki) aby tam wspólnie cieszyć się tym wyjątkowym czasem , śpiewać kolendy oraz oddać się szalonej zabawie na wszystkich proponowanych atrakcjach . Nie zapomnieliśmy o tradycyjnych posiłkach świątecznych dla naszych najmłodszych czyli cukierasy, ciacha, frytasy, hot dogi, zapiekanki. Natomiast na koniec wszyscy otrzymali słodki prezent od właścicieli Wartowni KONIN W POSTACI DESERWÓw LODOWYCH.

Następnego dnia (czwartek) zawodnicy grup starszych spotkali się w klubie KS JUDO TUREK na ul. Kościuszki 4 na wspólnym ostatnim w roku treningu gdzie mogli wyściskać się w walkach i życzyć sobie wszystkiego co najlepsze. Po intensywnym treningu wszyscy udali się na wspólny świąteczny posiłek do Restauracji da Massimo gdzie mogli delektować się włoskimi specjałami.

„.. pragnę serdecznie podziękować wszystkim tym rodzicom którzy zaangażowali się oraz pomogli w organizacji Spotkań Wigilijnych naszych judoków. Dziękuję firmom Wartownia Konin oraz Rollotrans Paweł Kaźmierczak za wsparcie które sprawiło tyle szczęścia i radości naszym zawodnikom".
Miasto dofinansuje wymianę pieców
Malanów: Halowa Liga Piłki Nożnej 2020 - zapisy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 04 czerwiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.