Brudzew: Zapraszamy na koncert "Od Nocy do Nocy"

Od Nocy Do Nocy

Turkowska Unia Rozwoju T.U.R. warz z gminami członkowskimi zaprasza na wyjątkowy koncert Joanny Aleksandrowicz "Od Nocy do Nocy".

Utwory z najbardziej znanych polskich filmów, musicali, ale też tanga Astora Piazzolli wykona w piątkowy wieczór (29 lipca) w parku w Kolnicy, w gminie Brudzew, Joanna Aleksandrowicz.

W wyjątkowej scenerii, w postaci parkowych drzew na terenie Gminnego Ośrodka Kultury „Wozownia” w Kolnicy, publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję obejrzeć wyjątkowe widowisko muzyczne. Od Nocy do Nocy” – to projekt realizowany przez Joannę Aleksandrowicz wraz z zespołem w wyjątkowym - klimatycznym wydaniu. Przy światłach żarowych retro lamp i abażurów, artystka przeniesie nas w świat marzeń z czarno-białych i kolorowych klisz filmowych czasów złotego wieku X muzy. Koncertom w jej wykonaniu towarzyszy publiczność w całym kraju, ale i za granicą. W piątek, 29 lipca, o godz. 20.30, również mieszkańcy z terenu naszej Lokalnej Grupy Działania będą mogli wziąć w nim udział.

„Od Nocy do Nocy” doczekało się również albumu w złotym wydaniu. Płyta ukazała się w grudniu 2020 roku, nagrana została z towarzyszeniem zespołu muzyków w składzie: basista, perkusista, pianista i kwartet smyczkowy. Znajdują się na niej utwory z polskich filmów, takich jak „Noce i Dnie”, „Vabank” czy „Halo Szpicbródka”, wzbogacone o musicale i tanga Astora Piazzolli, które wokalistka śpiewa w języku polskim. Płytę będzie można nabyć po koncercie. Niezastąpione będzie jednak bezpośrednie spotkanie z Joanną Aleksandrowicz i jej zespołem, na które zapraszają: Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R. wraz z gminami członkowskimi oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury Wozownia w Kolnicy. Piątek, 29.07.2022, początek koncertu o godz. 20.30.

Władysławów: Strzeleckie zmagania radnych i sołtys...
Malanów: Siatkarskie zmagania sportowców w Bibiann...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.