Budowa pod okiem profesjonalisty

budowa

Planując budowę pamiętać trzeba, że to na inwestorze spoczywa obowiązek zapewnienia objęcia funkcji kierownika budowy przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia. Tutaj z profesjonalną pomocą przychodzi firma prowadzona przez Jana Kubiaka, która zajmuje się kierowaniem i nadzorowaniem budowami.

Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy m.in. formalne przejęcie od inwestora i odpowiednie zabezpieczenie terenu inwestycji, a tak znajdujących się tam obiektów oraz urządzeni, prowadzenie dokumentacji związanej z budową, zapewnienie geodezyjnego wytyczenia obiektu jak również prowadzenie dziennika budowy. Po stronie kierownika budowy jest również przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego oraz zgłoszenie obiektu budowlanego do odbioru odpowiednim wpisem do dziennika budowy.

Firma Jana Kubiaka w sposób profesjonalny świadczy usługi związane z kierowaniem i nadzorowaniem budowami. Działalność poparta jest niezbędnymi uprawnieniami, a gwarancją solidności jest przynależność do Polskiej Izby Inżynierów wraz z aktualnymi opłatami. W zakres świadczonych usług wchodzi również pomoc w uzyskaniu pozwoleń na budowę. Firma pana Jana Kubiaka współpracuje zarówno z biurami projektowymi, geodezyjnymi czy też wykonawcami inwestycji budowlanym. Daje to szeroki zakres działań w ramach nadzorowanych inwestycji.

Kontakt: Tech. bud. Jan Kubiak ul. Północna 2 62-700 Turek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tel. 602 804 615
Działania policjantów „Zapnij pasy! Poczuj uścisk ...
Tuliszków: Umowa na utworzenie i wyposażenie Klubu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 04 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.