Być kobietą, być kobietą, czyli spełniane marzenia w Przedszkolu Samorządowym Nr 8

Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu męska część przedszkolaków przygotowała dla dziewczynek i pań moc niespodzianek.

Od samego rana Olek z gr. IV z uśmiechem na twarzy wręczał wiosenne tulipany. Mały dżentelmen Tymoteusz z gr. III obdarował swoje koleżanki kolorowymi mydełkami. Kacper z gr IV dla wszystkich kobiet małych i dużych przygotował własnoręcznie wykonane kartki z serduszkami i życzeniami wspaniałego dnia. Natomiast Maksymilian z gr. V pamiętał o słodkim poczęstunku dla swych koleżanek, a Dominik z gr. maluszków wręczał przepięknie pachnące kwiaty.

Jak na prawdziwych dżentelmenów przystało chłopcy tego dnia byli wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Starali się wyręczać dziewczynki we wszystkich czynnościach przez co czuły się one wyjątkowo docenione.
Pani Wioletka z grupy maluszków planując ten dzień zorganizowała „Pokaz mody”. Każda z uczestniczek mogła zaprezentować swoje kreacje na „czerwonym dywanie” i poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Powagi całemu wydarzeniu dodawała doskonale przygotowana i dbająca o bezpieczeństwo „ochrona”, muzyka oraz burze oklasków nagradzające każdą z małych modelek.

Choć pogoda za oknem płata figle to w środę, 8 marca w salach Przedszkola Samorządowego Nr 8 panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój. Dzień ten stał się też okazją do rozmów z dziećmi na temat roli kobiet w ich życiu.
 
Spotkanie sportowców z przedstawicielami turkowski...
Historia złożonych deklaracji – nowa usługa w e-Ur...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.