Catering dietetyczny - czym jest i dlaczego warto się przekonać

Catering dietetyczny

Szukając informacji na temat zdrowego stylu życia i odżywiania każdy z nas niejednokrotnie natknął się na firmy oferujące catering dietetyczny w formie diety pudełkowej. Kiedy pierwsze firmy pojawiały się na rynku pojawiło się przeświadczenie, że tego typu rozwiązanie jest drogie, monotonne i wyłącznie dla mieszkańców dużych miast, mających dostęp do tego typu udogodnień. Jak jest teraz? Czy coś się zmieniło?

Na czym polega dieta pudełkowa?
Jest to forma cateringu, w którym każdego dnia (lub w zakresie dat, który ustalisz) otrzymujesz pięć posiłków w formie gotowych pudełek na adres, który podasz w trakcie składania zamówienia. W zależności od preferencji żywieniowych, wybierasz rodzaj diety, który najbardziej ci odpowiada - może być to dieta standardowa, ale także wegańska, wegetariańska, z ograniczeniem glutenu lub eliminująca laktozę, a także taka dostosowana specjalnie do potrzeb dzieci. Wybierasz także kaloryczność, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad ilością dostarczanej energii. Wszystkie posiłki projektowane są i bilansowane pod kątem mikro - i makroelementów przez wykwalifikowanych dietetyków, a przygotowywane przez kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. W efekcie wszystkie dania, które otrzymasz, są nie tylko smaczne, ale także zdrowe i różnorodne. Warto podkreślić, że przy składaniu zamówienia masz możliwość zastrzeżenia jakich produktów nie lubisz lub nie tolerujesz, dzięki czemu masz pewność, że każde pudełko zadowoli twoje kubki smakowe.

Dla kogo dieta pudełkowa będzie idealnym rozwiązaniem?
Tak naprawdę właściwie niemożliwym jest znaleźć kogoś, kto nie odniósłby korzyści z cateringu dietetycznego. Oprócz osób, które dążą do uzyskania upragnionej masy ciała ( w procesie odchudzania, ale także przybierania na masie ), skorzystają także ci, dla których wartościowe, prawidłowo zbilansowane posiłki są ważnym elementem dbania o swoje zdrowie i samopoczucie. Korzystając z tego rozwiązania odczujesz także wyraźny zysk czasu i zasobów - nie musisz planować posiłków, jeździć na zakupy spożywcze, a później przygotowywać mozolnie każdego dania na kolejne dni. Pomyśl, ile czasu zajmuje ci tygodniowo dojazd na zakupy (uwzględniając spisanie listy składników, stanie w korkach i kolejkach do kas) i co mógłbyś w tym czasie zrobić tylko dla siebie. Kuszące, prawda?

Czy stać mnie na catering dietetyczny?
Trudno nie zauważyć rosnących w zastraszającym tempie cen żywności w sklepach. Firmy zajmujące się dietami pudełkowymi zaopatrują się w ilościach hurtowych w cenach nieosiągalnych dla detalistów. Część z produktów pochodzi od lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu produkty omijają pośredników i mają lepszy stosunek ceny do jakości. Poza tym, zamawiając catering płacisz dokładnie za to, co zjadasz - nie marnujesz jedzenia, nie wyrzucasz resztek, nie tracisz pieniędzy na benzynę, rzadziej jadasz na mieście nieprzemyślane przekąski. W ogólnym rozrachunku okazuje się, że... oszczędzasz nie tylko czas, ale także pieniądze, nad którymi masz realną kontrolę. Dokładnie wiesz, ile w danym miesiącu będzie cię kosztowało wyżywienie, a co za tym idzie - łatwiej zaplanować ci cały domowy budżet.

Biorąc pod uwagę wszystkie argumenty, analizując wzdłuż i wszerz, dieta pudełkowa Wrocław najtaniej z dostawą to rozwiązanie, które naprawdę nie ma wad. Oszczędza czas, pieniądze i swoje osobiste zasoby, a także środowisko poprzez ograniczenie ilości odpadów (ograniczasz liczbę jednorazowych torebek foliowych na zakupach, resztek nieprzetworzonego pożywienia itp.). Sprawdź, przekonaj się i zostań na dłużej!

TIM Catering poza Wrocławiem dowozi do takich miejscowości jak: Trzebnica, Wojnowice, Bielany Wrocławskie, Długołęka, Iwiny.

Zapraszamy!
Wielkopolska Sieć Młodych Rolników – współpracę cz...
Krew ratuje życie. Kolejna udana zbiórka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.